Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Absolwent VIII L.O. im. C.K. Norwida Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

15 lutego w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Po raz drugi Prezesem Zarządu został wybrany absolwent VIII Liceum Ogólnokształcacego im. C.K. Norwidadr Krystian Dudek (właściciel Instytutu Publico, Laureat Nagrody Protony i wyróżnienia Specjalnego LEW PR). Kadencja potrwa do 2019 roku.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations (www.polskipr.pl) to najstarsza organizacja branżowa w kraju. Powstała w 1994 roku i zrzesza specjalistów z zakresu komunikacji i PR. Współtworzy ona również wraz ze Związkiem Firm Public Relations – Radę Etyki PR w Polsce.

PSPR organizuje na Śląsku spotkania tematyczne z udziałem ekspertów z zakresu PR, komunikacji i reklamy m.in. w ramach projektów „Akademia Prawdziwego PR” i „Reklamówka”, na które zapraszamy naszych uczniów.

W najbliższych miesiącach PSPR zorganizuje też w Warszawie ogólnopolską, otwartą i bezpłatną konferencję PSPR DAY podczas, której cenieni eksperci podzielą się wiedzą z zakresu brandingu marek, fakenewsów, marketingu politycznego, e-PR czy promocji wydarzeń. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w niej zainteresowanych. Szczegółowy program i termin wydarzenia ogłoszony zostanie niebawem o czym poinformujemy.