II miejsce w konkursie "Sosnowiecki Lider Ekologii" dla ZSZS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> II miejsce w konkursie "Sosnowiecki Lider Ekologii" dla ZSZS
1 października 2016 podczas festynu w sosnowieckiej dzielnicy Juliusz Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna odebrała nagrodę za zdobycie II miejsca w konkursie „Sosnowiecki Lider Ekologii", organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu, który polegał na zbiórce zużytych baterii i makulatury. W akcji rywalizowało 26 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 25 sosnowieckich przedszkoli. Jako, że zostaliśmy laureatami II miejsca w konkursie w kategorii "zbiórka zużytych baterii", pan prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński wręczył do rąk pani wicedyrektor Elżbiety Wojtas nagrodę dla szkoły w wysokości 2.000 złotych. Cieszymy się, że nasza szkoła jest jednym z Sosnowieckich Liderów Ekologii.