Konkurs "Najsprawniejszy w Zawodzie - Cukiernik"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konkurs "Najsprawniejszy w Zawodzie - Cukiernik"
30 marca 2017  w Zasadniczej Szkole Zawodowej Specjalnej już po raz kolejny, odbyła się  pierwsza część regionalnego konkursu "Najsprawniejszy w zawodzie – cukiernik”. Była to część praktyczna, w której oprócz uczniów naszej szkoły, wzięli udział uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dąbrowie Górniczej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Chorzowie. W ramach zadania konkursowego cukiernicy musieli wykonać babeczki z budyniem. I miejsce zajął uczeń z Chorzowa, II miejsce uczennica naszej szkoły i miejsce III szkoła z Dąbrowy Górniczej. Finał konkursu odbędzie się w kwietniu 2017.
W kwietniu odbędą się kolejne edycje konkursów „Najsprawniejszy w zawodzie”, w których wezmą udział nasi uczniowie uczący się na kierunku mechanik i kucharz.