Mistrzostwa Sosnowca w piłce siatkowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Sosnowca w piłce siatkowej

W dniu 29 stycznia 2019 r. w Hali Sportowej CKZiU Technikum nr 1 Ekonomicznego   w Sosnowcu odbyły się rozgrywki grupowe Mistrzostw Sosnowca w piłce siatkowej chłopców. W inaugurującym rozgrywki meczu nasza drużyna stanęła naprzeciw gospodarzom - T 1 Ekonomicznemu – wicemistrzom. Po zaciętym pierwszym secie, w którym okazaliśmy się lepsi w stosunku 25:19, w drugim nasza przewaga była już wyraźna ( 25:13). Cały mecz wygraliśmy 2:0. W kolejnym meczu przewaga naszej drużyny była widoczna i zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. Ostatecznie podopieczni Daniela Gałużnego pokonali II LO (ubiegłoroczny zdobywca III miejsca) 2:0 (25:13; 25:14) i uzyskali awans do Finałów, które rozegrane zostaną już po feriach. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:  Krystian Będkowski, Nataniel Goc, Hubert Gonciarz, Jakub Kucharski, Bartosz Kulesza, Dawid  Otak, Kacper Postrach, Kamil Kucięba i Oleksandr Petruniak. Opiekunem drużyny był  Daniel Gałużny. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finałach.