Sukces ucznia CKZiU!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces ucznia CKZiU!

Uczeń CKZiU Technikum nr 6 Grafiki , Logistyki i Środowiska w Sosnowcu - Marcel Lorek zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Wyraź to w Pixel-ACH" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Tematem pierwszej edycji konkursu grafiki komputerowej był Człowiek – twórca genialny. Obecnie na języku polskim staramy się łączyć  literaturę z różnymi  tekstami kultury ze względu na nową formułę egzaminu.
Praca mojego ucznia dotyczyła  osiągnięć ludzkości w różnych dziedzinach - naukowych, technicznych, artystycznych –powiedziała p. Bożena Fulas.Wspieranie uzdolnień młodzieży i rozwój kreatywności to jeden z priorytetów naszej szkoły, stąd tak wiele sukcesów naszych uczniów w konkursach ogólnopolskich - podkreślił wicedyrektor CKZiU p. Zbigniew Zalas