Zagłębiowskie Targi Akademickie

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zagłębiowskie Targi Akademickie

Już po raz trzeci Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego było organizatorem Zagłębiowskich Targów Akademickich. Podczas targów swoje stoiska wystawiennicze prezentowały uczelnie wyższe i szkoły policealne z województwa śląskiego, w tym: Politechnika Częstochowska, Politechnika Śląska, Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach, Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Pileckiego w Oświęcimiu, Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu.

Targom towarzyszyły wykłady prowadzone przez pracowników uczelni wyższych.

Udział w targach dla naszych maturzystów był okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni i szkół policealnych.