Zastępstwa w dniu 21.02.2018 środa
Longina Folejewska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AL(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AL(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AL(2) - Laboratorium środków technicznych, 109,Płatne Anna Król    
4 3 AL(2) - Laboratorium środków technicznych, 109,Płatne Anna Król    
5 3 AL(2) - Laboratorium środków technicznych, 109,Płatne Anna Król    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
  h1 Edmund Grobelny    
3 h1 Katarzyna Stachowicz    
4 h1 Jarosław Kornafel    
         
Bożena Fulas
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 P - Uczniowie przychodzą później      
3 1 L - Wiedza o kulturze, 305,Niepł Tomasz Laber za poniedziałek  
5 1 EG - Wiedza o kulturze, 305,Niepł Tomasz Laber za 4 LG  
6 3 LE - Język polski, 305,Niepł Jarosław Kornafel za 4L  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 n3 Edmund Grobelny    
4 n3 Jerzy Łebek    
         
Aleksandra Karwat
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 AE - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 L - Język polski, 306,Niepł Agnieszka Gałużny za 4 AE  
6 2 L - Język polski, 306,Niepł Katarzyna Stachowicz za 4 AE  
7 2 AL - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 AL - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 n3 Jerzy Łebek    
6 n3 Katarzyna Stachowicz    
         
Dorota Skowronek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AG(3) - Okienko dla uczniów      
3 1 AG(1) - Projektowanie graficzne, 210,Niepł Edmund Grobelny za 4 kl  
4 1 AG(1) - Projektowanie graficzne, 210,Niepł Katarzyna Stachowicz za 4 kl  
5 1 AG(1) - Projektowanie graficzne, 210,Niepł Jarosław Kornafel za 4 kl  
6 1 AG(1) - Projektowanie graficzne, 210,Niepł Ewa Kwaśny za 4 kl  
7 2 P(1) - Podstawy projektowania multimedialnego, 210,Niepł Ewa Kwaśny za 4 kl  
8 2 P(1) - Podstawy projektowania multimedialnego, 210,Niepł Irena Jabłońska za 4 kl  
9 2 P(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 n1 Małgorzata Sadowska    
3 n2 Agnieszka Kisielewska    
5 n2 Aneta Gil    
6 n1 Anna Król    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN