CERTYFIKAT dla CKZiU Technikum nr 6

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> CERTYFIKAT dla CKZiU Technikum nr 6

Nauczyciele i uczniowie CKZiU Technikum nr 6 wzięli udział w Kampanii pod hasłem: Razem raźniej prowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowańRazem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka realizowana w roku szkolnym 2017/2018. Cele programu  zakładały wspieranie działań na rzecz społeczności lokalnej,przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzieży, edukację dla bezpieczeństwa. W ten sposób  realizowano politykę oświatową   państwa w br. roku szkolnym w zakresie:podnoszenia jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach,wzmocnienia wychowawczej roli szkoły,bezpieczeństwa w Internecie. Polonistki: Bożena Fulas i Aleksandra Karwat oraz pedagog szkolny Urszula Malczewska i psycholog Anna Zgardzińska-Biesiada wspólnie z uczniami wykonały maksymalną liczbę zadań przewidzianą w konkursie. Wicedyrektor Zbigniew Zalas pogratulował  wszystkim zaangażowanym w kampanię uczestnikom.

Pliki do pobrania:
PDF icon certyfikat.pdf638.18 KB