III miejsce w konkursie wojewódzkim dla uczennicy CKZiU!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III miejsce w konkursie wojewódzkim dla uczennicy CKZiU!

Klaudia Mazurek – uczennica kl.IV CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich uzyskała III miejsce w Wojewódzkim konkursie wiedzy o stanie wojennym w PRL dla szkół średnich zorganizowanym przez Śląskie Centrum Wolności i Solidarnościw ramach projektu:Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – Pamiętamy! Szkoła uczestniczyła w projekcie, przygotowując wystawy i spotkania dla uczniów ze świadkami stanu wojennego-podkreśla koordynator projektu i opiekun merytoryczny uczennicy-p. Bożena Fulas. Natomiast wicedyrektor CKZiU Zbigniew Zalas dodał, że patronat nad przedsięwzięciem objęli: Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego i Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego.