Kampania „Mistrzowie i patrioci” w CKZiU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kampania „Mistrzowie i patrioci” w CKZiU

CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska  realizuje kampanię promującą wśród młodzieży wybitne postaci polskiego sportu, które odznaczyły się szczególnymi zasługami dla kraju. Projekt „Mistrzowie i patrioci” jest realizowany w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Cieszę się, że taki projekt jest realizowany w naszej szkole i służy upowszechnianiu wiedzy historycznej oraz popularyzowaniu wśród młodych ludzi  postaw polskich sportowców-przekazał wicedyrektor CKZiU Zbigniew Zalas. Celem zadania jest upowszechnianie szeregu wartości związanych ze sportem: patriotycznych, wychowawczych i edukacyjnych. Klaudia Mazurek z kl. II le,  za swoją pracę na temat Marii Maleszewskiej otrzymała  edukacyjną grę Mistrzowie i patrioci, stworzoną na potrzeby kampanii- przekazała  opiekunka merytoryczna uczennicy p. Bożena Fulas.