Mistrzostwo Sosnowca w Pływaniu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwo Sosnowca w Pływaniu

W dniu 08.11.2018 r. na krytej pływalni III LO im. Bolesława Prusa w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Znakomicie zaprezentowała się drużyna chłopców Technikum nr 4 Transportowego, która zajęła I miejsce i zdobyła Mistrzostwo Sosnowca, jednocześnie kwalifikując się do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na początku grudnia w Dąbrowie Górniczej. W punktacji drużynowej wyprzedziliśmy IV LO i ZSEiInf, które zajęły pozostałe miejsca na podium. Wartym podkreślenia jest fakt, że uczniowie naszej Szkoły zajęli I miejsca w czterech z 9 dystansów pływackich ( sztafeta 8 x 50 m st. dowolnym, 50 m st. motylkowym (Wojciech Adamczyk), 50 m st. dowolnym ( Adrian Jagła) i 100 m st. zmiennym ( Maciej Rubik) W skład reprezentacji szkoły wchodzili: Wojciech Adamczyk, Jakub Herisz (I EO), Mikołaj Rubik ( I ST), Adrian Jagła (III ST), Oskar Kopeć, Krzysztof Bassa (III KS), Kaper Przędziak ( III EO), Tymoteusz Muszala ( IV KT) i Bartosz Witas ( II EL). Podopiecznym Daniela Gałużnego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!