Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> „MUZYCZNE KORYTARZE –SŁODKI LISTOPAD” W TECHNIKUM NR 2 ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANYM I ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ NR 3 ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJ

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tegoroczny koncert „Muzyczne korytarze –słodki listopad” niestety już za nami. Jak zwykle jesiennej zadumie przy dźwiękach muzyki, towarzyszyła aromatyczna herbata i pyszne domowe ciasto. Ale prawdziwą ucztą dla zmysłów były występy artystów.

Muzyczne korytarze to cykliczny koncert organizowany od kilku lat na szkolnym korytarzu. Do tej pory składał się z dwóch części. Pierwszą stanowiły występy uczniów naszej szkoły. Drugą zaś wypełniał koncert zaproszonych gości.  W tym roku jednak nieco uległa zmianie formuła koncertu. Nasza koleżanka z klasy III technikum, Magdalena Wylon napisała autorski scenariusz, którego inspiracją był film pt. „Słodki listopad”. Koncert stał się artystycznym komentarzem dla fragmentów filmu. Dzięki temu było to niesamowite widowisko, które z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim widzom, nawet tym, którym fabuła filmu była znana.

W rolę konferansjerów w tegorocznym koncercie wcielili się Agata Dobaj oraz Grzegorz Jonas. Natomiast wokalem popisali się Arleta Ryszka, Klaudia Peciak oraz Magdalena Wylon. Wiersz recytowała Joanna Pasternak.
            Ogromnym zaskoczeniem dla organizatorów koncertu była obecność absolwentów i rodziców, którzy bardzo licznie przybyli na wieczorne spotkanie. Bardzo się cieszymy, że „Muzyczne korytarze” pozostają w pamięci i są imprezą, która pozwala utrzymać kontakt ze szkołą.
             Swoją obecnością zaszczycił tegoroczny koncert pan dyrektor Jacek Górski, który w słowach uznania komplementował występy naszych artystów.
            Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert- szkoda, że dopiero za rok, a także na nowe pomysły naszej koleżanki, Magdy.