Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Przedostatni etap projektu profilaktycznego "HIV/AIDS - wiem, nie boję się, toleruję"

W bieżącym roku szkolnym p. Grażyna Masłowska koordynowała działania profilaktyczne projektu "HIV/AIDS - wiem, nie boję się, toleruję", skierowane do nauczycieli, uczniów i rodziców T2, BS 1 nr2, BS 1 nr 3 i G 26.

Zrealizowano szkolenie dla nauczyieli, przeprowadzono lekcje wychowawcze z wykorzystaniem sceniariusza "Lustereczko, lustereczko", przeprowadzono zajęcia z rodzicami - na temat profilaktyki AIDS.

Przedostatnim etapem było ogłoszenie szkolnego konkursu na spot informacyjny. I tutaj popisała się uczennica klasy I technikum - Alina Rogowska, która wymagany spot przygotowała i przedstawiła szkolnej komisji konkursowej.

Ze względów technicznych (format i objętość) nie można zamieścić go w tym miejscu, więc - przekierowanie:

Zachęcamy do obejrzenia i trzymania kciuków.