Ślubowanie klas I CKZiU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie klas I CKZiU

25 września 2021 r. we wszystkich szkołach młodzieżowych wchodzących w skład CKZiU odbyło się  ślubowanie klas pierwszych. W Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich  gośćmi specjalnymi byli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pan Mateusz Bochenek, senator RP pani Joanna Sekuła, Dyrektor Biura Poselskiego pana Mateusza Bochenka pani Joanna Sześciak. Uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do grona uczniów Technikum nr 6 rozpoczął wicedyrektor CKZiU pan Zbigniew  Zalas, życząc młodym adeptom kierunków: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, logistyk i elektryk jak najlepszych ocen, wzorowych zachowań na pierwszym świadectwie szkoły średniej oraz samych dobrych chwil i doświadczeń, które uczniowie będą mogli wspominać całe życie.

Ciepłe słowa do młodzieży skierował również Poseł  pan Mateusz Bochenek, wspominając  szkolne  przyjaźnie i czas spędzony w ławie szkolnej. Senator RP pani Joanna Sekuła życzyła młodym ludziom realizacji swoich marzeń i zdobycia wykształcenia, które stanie się początkiem kariery u progu dojrzałości. Przedstawiciele klas pierwszych przystąpili do ślubowania, przysięgając na sztandar szkoły.  Po zakończeniu oficjalnej części spotkania przyszedł czas na przedstawienie :” Romeo i Julia- wersja współczesna”.  Po zakończeniu uroczystości uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do klas na słodki poczęstunek ufundowany  przez Radę Rodziców CKZiU.