Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W dniu 12.12.2018r. odbyło się uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Miejscem uroczystości było II Liceum Ogólnokształcące  im. Emilii Plater w Sosnowcu. Wśród 71 stypendystów znaleźli się również uczniowie CKZiU:

Piotr Kozłowski

Wiktoria Zega

Izabella Kostorz

Krystian Wasilewski

którzy odebrali dyplomy z rąk II Wicewojewody Śląskiego, p. Roberta Magdziarza i  Wicekuratora Oświaty, p. Jacka Szczotki. Zaproszeni gości wysłuchali przy okazji prelekcji wykładowcy Akademii WSB, dr Tomasza Orkisza na temat przyszłości techniki i technologii, a uroczystość zakończyło przedstawienie uczniów II LO pt. „Historia narodu polskiego”, zwieńczone występem wokalnym uczennicy Szkoły Podstawowej nr 9, laureatki II Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Stypendyści zostali również ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez gospodarzy uroczystości. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!