Sukces drużyny piłkarskiej Technikum nr 4

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces drużyny piłkarskiej Technikum nr 4

W corocznych Mistrzostwach Sosnowca w piłce nożnej świetnie spisała się drużyna Technikum nr 4, która zdobyła mistrzostwo miasta. Podopieczni mgra Romana Miszczaka wystąpili w następującym składzie: Jakub Wilk (1 EL), Jakub Kozieł (1 EO), Mateusz Langner (1 KT ), Denis Galicki (2 EL ), Marcel Ganda (2 EO), Patryk Zych (2 ST), Krystian Hałęza (3 KS ), Aleksander Kordek (3 KT ), Kacper Matysek i Maciej Migas (4 ET), Kacper Stefański (4 LT ). W fazie grupowej, w pierwszym dniu rozgrywek, uczniowie uzyskali  następujące wyniki : T4 - IX LO 5 : 0, T4 - III LO 3 : 0, T4 : VI LO 1 : 2. W drugim dniu zmagań, w pełnym emocji meczu, który decydował o udziale w fazie finałowej, drużyna pokonała nieznacznie Technikum nr 6 1 : 0, a „złotą  bramkę" zdobył  Kacper Matysek. W fazie finałowej reprezentacja T-4 wygrała 2 : 1 z Technikum nr 3 ( strzelcami bramek byli  Krystian Hałęza, Jakub Wilk ). W meczu o pierwsze miejsce ponownie spotkaliśmy się z drużyną „Korczaka". Wnioski  z porażki w fazie grupowej zostały wyciągnięte i tym razem drużyna nie dała szans rywalowi, pokonując go pewnie 3 : 1 (strzelcy bramek- Kacper Stefański 2 i Jakub Wilk ). W ten sposób sięgnęliśmy po mistrzostwo. Brawo Drużyna !!! Brawo T4 !!!