Wojewódzkie Targi Pracy

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wojewódzkie Targi Pracy

24 maja 2018r.  na terenie CKZiU w Sosnowcu w budynku przy ul. Kilińskiego 25 odbyły się Wojewódzkie Targi Pracy objęte patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca i patronatem medialnym radia Eska Organizatorami tego przedsięwzięcia było Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Kilińskiego 25 oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
w Katowicach. Wsparcia imprezie udzieliła Agencja Rozwoju Lokalnego w Sosnowcu. W ramach Targów nasi uczniowie mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem propozycji zatrudnienia w kraju oraz poza jego granicami zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych, przedstawionych przez licznie przybyłych pracodawców. Ponadto, klasy 1ST, 2AZ i 2SM uczestniczyły w interesujących warsztatach prowadzonych przez doradców zawodowych, podczas których mogli przygotować się do wejścia na rynek pracy, sprawdzić, czy nadają się na przedsiębiorców oraz nauczyć się radzić sobie ze stresem.