Wyniki konkursu w ramach Festiwalu Zawodów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wyniki konkursu w ramach Festiwalu Zawodów

29 października 2021 roku w Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu, w obecności wicedyrektora CKZiU Zbigniewa Zalasa i kierowników szkolenia praktycznego, odbyło się losowanie nagród w loterii zorganizowanej podczas „Festiwalu Zawodów”, który odbył się w dniach od 22-23 października br. Losowania nagród dokonały zaproszone uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu wraz z opiekunem.

8 listopada 2021 roku o godz. 16.30 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ulicy Kilińskiego 31 dyrektor Jacek Górski wręczyuczestnikom Festiwalu zawodów nagrody. Serdecznie zapraszamy po odbiór nagród.

Oto nagrodzeni uczniowie:

1. Zuzia Nowińska, Szkoła Podstawowa nr 29,   nagroda: wiertarka akumulatorowa

2. Franek Mauer, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach,  nagroda: wiertarka akumulatorowa

3. Sebastian Pitek, Szkoła Podstawowa nr 26,   nagroda: wiertarka akumulatorowa

4. Kacper Zachara, Szkoła Podstawowa nr 32,   nagroda: wiertarka akumulatorowa

5. Emilia Dusza, Szkoła Podstawowa nr 32,   nagroda: wiertarka akumulatorowa

6. Wiktoria Wyroba, Szkoła Podstawowa nr 32,   nagroda: zegarek typu smartwatch

7. Nikodem Jadański, Szkoła Podstawowa nr 29,   nagroda: zegarek typu smartwatch

8. Ola Sobczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi,   nagroda: wkrętaki

9. Rafał Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 47,   nagroda: zestaw słuchawkowy Bluetooth

10.Mateusz Rajca, Szkoła Podstawowa nr 20,   nagroda: zestaw słuchawkowy Bluetooth

Link do filmu z losowania nagród.