Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2015 roku o godz. 11.00 uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Uroczystość ta przygotowana przez Panią Dyrektor Grażynę Marynkę miała szczególnie podniosły nastrój i wyróżniła się lirycznym charakterem części oficjalnej, zaaranżowanej przez Panią Monikę Czypionkę. Dzień ten stał się okazją do podsumowania pracy  za ubiegły rok szkolny. Na tę okoliczność zebraliśmy się w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych. Tradycyjnie już Dzień Nauczyciela był okazją do nagrodzenia wyróżniających się pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi naszych szkół. Nagrody wręczył Dyrektor Centrum mgr inż. Jacek Górski, który serdecznie podziękował nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę na rzecz szkoły i zaangażowanie w działania dydaktyczno-wychowawcze. Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska. Słowo, muzyka i taniec- pod takim hasłem zaprezentowała się artystycznie uzdolniona młodzież. Taniec klasyczny i nowoczesny, piosenki z gatunku pop i czyste dźwięki klarnetu, słowa poważne, a zarazem pełne humoru- wszystko to złożyło się na spektakl, który stał się hołdem złożonym nauczycielom w dniu ich święta. Całość uroczystości zwieńczyły życzenia i kwiaty od młodzieży dla dyrekcji, nauczycieli oraz zaproszonych gości.