Kamil Górak laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kamil Górak laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego!

Rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Historyczny „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Tematem szczegółowym na rok szkolny 2015/2016 były „Dzieje Polaków po II wojnie światowej”. Technikum nr 4 Transportowe reprezentowali uczniowie:  Gracjan Trela 3ST, Szymon Ciołczyk 1LT, Kamil Górak 3KT. Drugi etap tego konkursu odbył się w dniu 25 kwietnia br. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Katowicach. Ostateczne wyniki zostały ogłoszone w dniu 27 maja 2016r. Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  został uczeń naszej szkoły Kamil Górak z klasy 3 KT. Opiekunem, odpowiedzialnym za przygotowanie merytoryczne był pan Rafał Krążek. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!