„KILIŃSKI” – DZIECIOM

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> „KILIŃSKI” – DZIECIOM

W piątek, 5 stycznia 2016 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją, Samorząd Uczniowski Technikum Nr 5 i ZSZ Nr 7 Samochodowo – Mechatronicznej CKZiU oraz opiekunowie SU gościli w budynku szkoły przy ulicy Kilińskiego 25 wychowanków Ośrodka Opiekuńczo- Wychowawczego Nr 1 w Sosnowcu, dla których zorganizowali zabawę karnawałową. W imieniu całej Dyrekcji CKZiU oraz SU i całej społeczności „Kilińskiego”, miłych Gości – dzieci oraz ich opiekunkę, Panią Bożenę Butanowicz, serdecznie powitała Pani Wicedyrektor, mgr inż. Barbara Kowalik, która – po krótkiej części oficjalnej – wspaniale bawiła się z najmłodszymi dziećmi, jednocześnie obdarowując je swoim ciepłym uśmiechem. Głównym pomysłodawcą i animatorem konkursów, gier oraz zabaw ruchowych i zręcznościowych był Pan Jakub Staroń, a także Pani Anna Gębicka. Szkolni wolontariusze z „Kilińskiego” poświęcili swój osobisty czas i aktywnie pomagali nauczycielom w stworzeniu atmosfery pełnej radości i przyjaznej dzieciom. W organizację tej szlachetnej imprezy włączyli się uczniowie klasy II ST: Weronika Karoń, Kamila Gerki i Kacper Warda oraz uczniowie z klasy III ST: Rafał Kościej, Jakub Mastalerczuk, Kamil Golanka, Piotr Flieger, Bartłomiej Gajda i Mateusz Król, który zajął się dokumentacją fotograficzną imprezy, a przede wszystkim wykonał pamiątkowe portrety cieszące się dużym zainteresowaniem rozbawionych dzieci. Samorząd Uczniowski – Rafał Kościej, Weronika Karoń i Jakub Mastalerczuk oraz opiekunowie SU - Cecylia Bielnik i Marzena Koniusz, dziękują wszystkim wolontariuszom – nauczycielom i uczniom - za wspaniały gest serca i osobisty czas bezinteresownie poświęcony dzieciom. Dziękujemy również Radzie Rodziców przy CKZiU w Sosnowcu, gdyż tylko dzięki Jej otwartości, wyrozumiałości i finansowemu wsparciu możliwe było zorganizowanie tej zabawy karnawałowej.