Pieszy rajd szlakami Beskidów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pieszy rajd szlakami Beskidów

W dniu 19.06.2015r. odbyła się kolejna edycja rajdu pieszego szlakami Beskidów, który rozpoczął się w Łodygowicach a zakończył w Bielsku Białej Mikuszowicach organizatorami rajdu byli nauczyciele wychowania fizycznego, mgr Jakub Staroń i mgr Piotr Bąk. W tym roku wędrowaliśmy wspólnie z uczniami Technikum nr 6, którymi opiekował się mgr Tomasz Laber. Tegoroczny rajd spokojnie można nazwać  „rajdem przetrwania”, gdyż toczył się on w iście ekstremalnych warunkach. Padający deszcz, błoto, mgła to tylko niektóre z utrudnień, które czekały na Nas na szlaku. Pokonaliśmy ponad 15 km, a średnia prędkość marszu wyniosła 3,9 km/ godzinę.

Mimo niedogodności, które napotkaliśmy podczas wędrówki rajd przebiegał we wspaniałej atmosferze, a uczniowie zapowiedzieli chęć udziału w kolejnej edycji.