Porozumienie o współpracy CKZiU z Uniwersytetem SWPS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Porozumienie o współpracy CKZiU z Uniwersytetem SWPS

21.09.2015 . zostało podpisane porozumienie między Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy Kilińskiego 25 a Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWSP w Katowicach. Szkołęreprezentowali -dyrektor mgr inż. Jacek Górski  oraz wicedyrektor mgr Ewa Bartosińska , natomiast Uniwersytet –dr hab. Katarzyna Popiołek, prof. Uniwersytetu SWPS.

W ramach współpracy  Uniwersytet SWPS zorganizuje dla uczniów Szkoły (ze szczególnym uwzględnieniem maturzystów) bezpłatne warsztaty, wykłady oraz konsultacje z wykładowcami Uniwersytetu SWPS.

Uniwersytet SWPS zorganizuje również „Dzień z kierunkiem” w siedzibie uczelni,
w ramach którego uczniowie wezmą udział w warsztatach, wykładach oraz zajęciach akademickich zawartych w programie studiów kierunku. Zapewni uczniom oraz kadrze Szkoły pierwszeństwo udziału w wydarzeniach organizowanych na terenie uczelni – tj. konferencje, drzwi otwarte, dni z kierunkiem.

Uczniowie  CKZiU będą mieli możliwość odbywania części zajęć dydaktycznych w uczelni, a także korzystania z nowoczesnych pomocy dydaktycznych.