Sprzątanie Świata

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sprzątanie Świata

17 oraz 18 września 2015r. uczniowie oraz słuchacze CKZiU  wzięli udział w ogólnopolskiej  akcji „Sprzątanie Świata”, której głównym celem  jest budzenie  wzmacnianie świadomości ekologicznej ludzi oraz ich odpowiedzialności za środowisko naturalne. Sprzątanie Świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne. Poniżej fotorelacja z naszych działań.