Uczniowie ZSZS "Najsprawniejsi w zawodzie"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uczniowie ZSZS "Najsprawniejsi w zawodzie"
14 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych w Częstochowie odbył się XXI Finał Regionalnego Konkursu "Najsprawniejszy w zawodzie". Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej a uczniowie, którzy brali w nim udział kształcą się w zawodach: kucharz, cukiernik, mechanik i murarz. Młodzież z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej oraz nauczyciele przygotowujący ich do konkursu mają powody do dumy. Arek F. z klasy III (murarz) zdobył I miejsce, Natalia S. z klasy III (cukiernik) zdobyła II miejsce a Krzysztof G. (mechanik) również z klasy III zdobył miejsce III. Po uroczystości rozdania nagród i dyplomów uczeń klasy II Kuba Sz. uprzyjemnił wszystkim czas swoim występem, wykonując piosenkę w języku migowym. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.